Poduzetnički inkubator Virovitičko-podravske županije d.o.o. prijavio je ukupno 4 projekta na natječaj za tip operacije 4.1.1 »Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava«– ulaganja u proizvodnju povrća u zaštićenom prostoru – plasteniku

Autor:

Josip

Ulaganja se odnose u izgradnju, rekonstrukciju i opremanje plastenika koja će doprinijeti modernizaciji i povećanju proizvodnje povrćarskih kultura u zaštićenom prostoru, prvenstveno paprike.

Na navedeni natječaj su prijavljeni: OPG Jarnjak Tomislav iz Vukosavljevice (općina Špišić Bukovica), OPG Dominik Viljevac iz Brezovice (općina Gradina), OPG Rok Viljevac iz Brezovice (općina Gradina) i OPG Igor Brlas iz Virovitice.

Projekt je u suradnji s Korisnicima prijavio Poduzetnički inkubator Virovitičko-podravske županije d.o.o.

SHARE:
PLOČA SADRŽAJA
NAJNOVIJE VIJESTI
Newsletter

Prijavite se na naš Newsletter i primajte najnovije obavjesti !

Možda će te i ovo zanimati